Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

 

Priminti slaptažodį

Naujo vartotojo registracija

 

Apie projektą

Sveiki atvykę į Lietuvos auditorių rūmų inicijuoto mokymų projekto ,,Audito ir apskaitos sektoriaus į̨monių̨ darbuotojų specialiųjų kompetencijų ugdymas" svetainę!

Projekto, kuris iš dalies yra finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis, pagrindinis tikslas – užtikrinti nuolatinį audito ir apskaitos sektoriaus įmonių̨ darbuotojų kvalifikacijos kėlimą̨, organizuojant aukščiausios kokybės specialiuosius mokymus. Juo siekiama didinti audito ir apskaitos įmonių̨ darbuotojų konkurencingumą̨, užtikrinant aukštą profesinių gebėjimų lygį. Projekto metu, dalyviai turės galimybę kelti kvalifikaciją audito, apskaitos, mokesčių, teisės ir informacinių technologijų srityse.  Planuojama projekto pabaiga - 2019 metų rugpjūčio mėn. 

Projekto mokymų organizatoriai - UAB ,,TMD partneriai", jungtinėje veikloje su UAB ,,Cesim". Abu konsorciumo partneriai turi ilgametės mokymo programų rengimo bei mokymų organizavimo patirties, dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis bei įmones vienijančiomis asociacijomis. Šiuo konsorciumu siekiama gilesnio ekspertiškumo užtikrinimo, didesnės ekspertų patirties apjungimo, savalaikio ir sklandaus projekto įgyvendinimo, o tuo pa
iu ir didesnio dėmesio skyrimo projekto dalyvių poreikiams ir jos situacijai. Projektui suburtą ekspertų komandą vienija profesionalumas, išskirtinė kompetencija, vienodi darbo standartai ir atsakomybė, siekiant geriausio mokymų rezultato.
 
Svetainė larmokymai.lt yra skirta tik projekto dalyviams. Čia galėsite rasti svarbiausią su mokymais susijusią informaciją: planuojamų mokymų tvarkaraščius,  programas, mokymus vesiančius lektorius, mokymų vietą, čia vyks ir registracija į Jūsų pasirinktus seminarus, svetainėje bus skelbiamos projekto naujienos ir kita informacija, kuri gali būti aktuali šio projekto dalyviui.

Nuoširdžiai siekiame, jog Jūsų patirtis šio projekto mokymuose būtų tik geriausia, tad esame atviri Jūsų klausimams, pasiūlymams, komentarams, kuriuos galite siųsti el. paštu: info@larmokymai.lt


O dabar kviečiame susipažinti su projekto Naujienomis.

Įdomaus mokymosi sezono!

Mokymų projekto organizatoriai:
TMD partners
Cesim